Talentenverkoop: doet u mee?


Wij delen geloof, wij delen de hoop
Die wij ontvangen van God.
Vijf broden, twee vissen
De Heer die het brak
En niemand kwam iets tekort.
Zo willen wij delen
Van wat Hij ons gaf
Totdat het een overvloed wordt.
Wij delen met jou en met iedereen
De hoop en liefde van God.
Vijf broden, twee vissen
De Heer die het brak
En niemand kwam iets tekort.
Zo mogen wij delen
Met handen en hart
Totdat het een overvloed wordt.
Wij delen ver weg, we delen dichtbij
Eén kerk, één wereld, één God.
Vijf broden, twee vissen
De Heer die het brak
En niemand kwam iets tekort.
Dat wonder voltrekt zich
Nog iedere dag
Als delen een deel van ons wordt.
Aan de een gaf hij vijf talenten, aan een ander twee en aan nog een ander één, ieder naar wat hij aankon. (Mat.25:15)
Zaterdag 5 november hebben wij als diaconie van de Open Kring een diaconale actiedag gehouden als startsein tot een verder vervolg van deze actie, die loopt tot 1 januari 2023.
De opbrengst van deze actie hebben wij bestemd voor de aanschaf van boeken voor een bibliotheek van de Chapel Primary School. Dit is een basisschool in een arme wijk van Kaapstad. De kinderen van deze school kunnen niet leren lezen omdat de ouders door grote armoede geen boeken kunnen kopen en ook de school de middelen niet heeft om leerboeken te kopen; laat staan encyclopedieën en atlassen. Daardoor kunnen deze kinderen hun talenten niet ontwikkelen. Als diaconie willen wij hier onze steun aan geven om dit toch mogelijk te maken.
Daartoe willen wij een beroep op u doen. Namelijk: om uw talenten te verkopen!!
Talenten die we allemaal wel hebben zoals bijvoorbeeld: graag boodschappen doen of ramen lappen of de tuin winterklaar maken of als iemand gaat verhuizen hulp aanbieden bij het verhuizen. Zo zijn er veel meer voorbeelden van talenten die u voor een ander graag wilt en kunt, maar ook mag doen. En het hoeft niet gratis; al is de opbrengst van uw aanbod bedoeld voor het diaconaal doel, namelijk: zorgen dat er boeken voor de kinderen van de Chapel Primary School in Kaapstad aangeschaft kunnen worden.
Maar er zijn gedurende de actie ook nog andere mogelijkheden om uw steun te geven.
In de hal van de kerk staat namelijk een grote doos waarin u statiegeldflessen kunt deponeren.
Ook is gedurende de actie de collecte in de KIA-bus ( Kerk-in Actie), die elke zondag na de dienst in de kerk staat, bestemd voor het diaconale doel.
In de hal van de kerk zullen formulieren liggen, waarop u kunt opgeven welke hulpvraag u heeft of welke hulp u wilt aanbieden.
Het kan ook digitaal via of door uw diaconie (Co, Jan, Marrianne of Sytske) persoonlijk aan te spreken.
Help de kinderen van de Chapel Primary School met beter onderwijs!!