Startzondag 17 september 2017 Stinskerk en Open Kring

Startzondag 17 september 2017 Stinskerk en Open Kring

Geloof en ontmoeting – Stinskerk en Open Kring

Op zondag 17 september vieren de Stinskerk en de Open Kring de startzondag. De start van een seizoen, waarin veel ontmoeting en samen optrekken plaats zal vinden. En waar wij elkaar ook zullen zoeken in geloofsbeleving en geloofsleven.
Deze viering vindt plaats om 10.30 uur in de Stinskerk. Het koor ‘One Spirit’ werkt mee aan deze viering.

In verband met het weer vinden we onderdak in de Stinskerk, in Westenholte. De viering is gedacht vanuit het lied ‘Laat dan mijn hart U toebehoren en laat mij door de wereld gaan met open ogen, open oren om al uw tekens te verstaan’.

Na de dienst is er koffie. En zo rond 12.30 uur is er ter afsluiting een hapje en een drankje. Rond 13.00 uur is het einde programma.

Aansluitend aan de dienst, vanaf 11.30 uur ongeveer zijn er activiteiten voor jong en oud.

Iedereen heel hartelijk welkom!